Podpora 24/7

Služby každodenné .

Výpredaj
  • thumb 0
  • thumb 1
  • thumb 2
  • thumb 3
  • thumb 4
  • thumb 5

2019 Nové TM290 Smart OTDR 1310 1550nm s VFL/OPM/OLS Dotykový Displej OTDR Optické Čas Domény Reflektometra

€270.72

€294.26

Dostupnosť :Skladom

Štítky

Štítky: čas domény reflektometra medi, a polarizačný filter telefón, čas domény reflektometra, ako otdr, otdr sm 1310, otdr, domény, otdr ms, solárne filter telescop, multi otdr.

 
 

1.OTDR: 1310/1550nm , 22/20db odpoveď zrušenia, 0-60km 2.Optické Power Meter : -70~+10dbm alebo -50~+26dbm 3.Vizuálne Poruchy Locator : >=10mw 4.Optický Svetelný Zdroj : 1310/1550nm ,>-5dBm Ľahký, prenosný, nákladovo efektívne Jedným z Kľúčových Prevádzky, Čitateľné Údaje zo skúšok Integrované s Vizuálne Poruchy Locator systému, je ľahko odhaliť poruchy mieste mŕtva Zóna Použiť gumené Tlačidlo, dobré prachotesný, vodotesný, quakeproof schopnosť, je vhodné pre oblasti údržby Použite veľké kapacity batérie, dlhý pracovný čas, vhodné pre dlhé čas oblasti pracovných Vhodné pre technik výstavby a údržby poruchy umiestnenie FTTx siete a prístup

Druh

TM290

Vlnová dĺžka

1310/1550nm

Dynamický Rozsah

22/20db odpoveď zrušenia

Meranie vzdialenosti

0-60 km

Vlákna typu

SM

Typ Vlákniny

9/125um Single-mode optického vlákna

Typ Konektorov

FC/PC/ (FC/APC Konektor môže byť prispôsobený)

Špičková Hodnota laserom

>=30mW

MJ Merania

Meter,Nohy,Mile

Mŕtva Zóna Reflexie Udalosti

2m

Mŕtva Zóna útlmu Udalosti

12m

Presnosť Vzdialenosť

(Odraz Udalosť)

O +_(1m+2 *10(-4)* vzdialenosť)

Počet testovaných záznamy uložené

200

Zdroj Napájania

7.4 V Li-ion Batéria, 4400mAH

Batéria pracovný čas

>=5,000 časy merania

Teplota

Prevádzkovanie :-5~50 ,Obchod:-10~60

Vlhkosť

0~85%(Bez kondenzácie)

Hmotnosť(g)

300

1. Vizuálne Poruchy Locator

Vlnová dĺžka :

650nm

VFL Výstupný Výkon

>=10mW

Režim

CW,1Hz,2Hz

Vlákna typu

SM/MM

2.Optické Power Meter

Rozsah merania dBm

-70~+10 dBm

-50~+26 dBm

Vlnovej dĺžky(nm)

800~1650

Kalibrovaný vlnová dĺžka

850nm、1300nm、1310nm、1490nm、1550nm、1625nm(iné vlnová dĺžka bude na požiadanie)

Detektor

InGaAs

Presnosť

Rozlíšenie

Lineárnosť:0.1%,nelinearita:0.01 dBm

konektor

Premenlivé FC/PC SC/PC,( ST ako Voliteľné)

3.Optický Svetelný Zdroj

Vysielač

FP-LD

vlnová dĺžka (nm)

1310/1550nm

Konektor

FC/PC(SC/ST ako voliteľné)

Výstupný výkon

≥-5dBm

Výstup stability(dBm)

±[email protected]℃@15min

Modulácia

CW/270Hz/1KHz/2KHz

Vlákna typu

SM


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Číslo Modelu: TMO
  • Konektor: FC/UPC
  • Rozsah: 22/20db odpoveď zrušenia
  • Testovanie Vlnová Dĺžka: 1310/1550nm
  • Jazyk: angličtina

Napíšte svoju recenziu!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena