Podpora 24/7

Služby každodenné .

Výpredaj
 • thumb 0
 • thumb 1
 • thumb 2
 • thumb 3
 • thumb 4
 • thumb 5

PCIe 3.0 x4, aby x16 Stúpačky Gigabitová Sieťová Karta Kábel Adaptéra SSD PCI-Express 3.0 Nástavec Predlžovací Kábel R32SF/R32SL/R32SR

€15.58

€17.13

Dostupnosť :Skladom

Štítky

Štítky: adaptér samsung r439, pdo odkaz, 4 prípade raspberry pi, itx pcie stúpacie, dell pcie stúpacie, minútovej pcie stúpacie, stúpacie x16, kábel stúpacie, kábel pci express x16, pcie x4 stúpacie.

 
 

Dĺžka kábla: 5 ~ 50 cm voliteľné, iné dĺžky je možné prispôsobiť (Káblová ceny rôzne dĺžky Nie sú rovnaké, prosím, kontaktujte nás pred objednávke, ak budete potrebovať!)

Špecifikácia:

Značka: PDO-Link

Model: R32 série

Názov produktu: PCI-E Adaptér Doska Predlžovací Kábel

Drôt dĺžka: 5-50 cm (Prispôsobiteľný)

Rýchlosť šírka pásma: PCIe3.0x4

Platné karty: bezdrôtové sieťové karty, káblové sieťové karty, zachytiť kartu, USB karty, pamäťovej karty

Funkcie: doska má len x16 sloty, ale karta je x4, môžete použiť tento predlžovací kábel. Predlžovací kábel nevyžaduje dodatočné napájanie.

Drôt dĺžky popis:

Drôt dĺžka tento produkt vzťahuje na časť viditeľné lanká, nezahŕňa PCB a konektora nájdete v časti veľkosť 5cm modrá slovo na obrázku nižšie.

Produkt výhody:

1. Drôt výhodu, pomocou nemecký patentovaný dovezené drôtu, používanie Taiwan dovezené kvalitný konektor, vysoká frekvencia podpora PCIe 3.0 stabilný prenos dát.

2. Dĺžka kábla výhodu, od 5 cm do 1 m, drôt dĺžky môžu byť prispôsobené podľa potrieb zákazníka.

3. Rozdielový signál nemá cez konštrukcie, nie je signál útlm rušenie problém parazitné kapacity a parazitárnych indukčnosť, a nie je CAF micro skrat, a produkt je odolný.

4. Produkt používa vysoko kvalitné materiály, PCB spracovania presnosť, meď hrúbka je pribrala na 1oz, zlato prst obsah zlata je dostatočné, pozlátené nohy má dobrú elektrickú vodivosť, ktoré môžu znížiť modrá obrazovka havárie spôsobené nárastom oxidácii a korózii odolnosť. Na prenos signálu je stabilný pri plnej rýchlosti, a nie je tam žiadny problém s kompatibilitou.

5. Kábel používaný v samotnom produkte je veľmi odolná. Je chránený PCB doska s hrúbkou 3 mm na zváranie kovov bod, a je upevnené pomocou skrutiek a hex orechy. Výrobok je silný a spoľahlivý, odolný voči ťahanie, anti-interferencie, a nebude zlomená. Klinec problém. Vodič môže byť ohnutá a zložené, bez vplyvu na použitie.

6. PCB trpaslík a tuku dizajn, trpaslík nebude narazíte na grafickú kartu, pridáme tuk a dlho návrhu, aby rada jednoduchšie na inštaláciu, znižuje možnosť poškodenia.

Nákup Upozornenie:

1. Musíte určiť smer, po pripojení kábla. Neviem zvrátiť vložiť a ohýbať, zamedzenie spaľovania zariadenia.

2. Všetky druhy Dosiek a vybavenie stav ako signál vodičské schopnosti je iný, výsledky našich testovacích nezaručuje, že je to to isté ako vaše výsledky testu. Potrebujete vedieť, ako dlho, ako používate predlžovací kábel, signál bude mať stratu. Kupujúci, ktorý si vyžaduje dokonale, prosím, nekupujte.

3. Grafická karta alebo základná doska je elektronické zariadenie, ktoré sa bude postupom času zvyšovať a oxidačným starnutia. To sa stane viac nestabilná, ak zástrčka v predlžovací kábel. Nepodporuje starých zariadení. Zariadenie, ktoré je viac ako štyri roky, prosím, nekupujte.

4. Používať len pre testovanie výrobkov, Či iné účely, alebo nemajú DIY schopnosť, prosím, nekupujte.

Q&A:

Je tam nejaký EMI tienením na Kábel?

Rozširovacie zariadenie využíva najnovšie materiály pre EMI tienením s piatimi jediným ploché káble dizajn. Táto technika umožňuje každý kábel, aby sa plne vzťahuje elektromagnetické rušenie, tienenie s vykonávaním polyméru na ochranu proti prichádzajúce alebo odchádzajúce emisie elektromagnetických frekvencií, minimalizovať poruchy a degradácie na výkon a znížiť hmotnosť extender


 • Druh: Kábel Kábel Adaptéra
 • Produkty Stav: Skladom
 • Názov Značky: PDO-Link
 • Číslo Modelu: R32SF/R32SL/R32SR
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Package: No

Napíšte svoju recenziu!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena