Podpora 24/7

Služby každodenné .

Výpredaj
  • thumb 0
  • thumb 1
  • thumb 2
  • thumb 3
  • thumb 4

30mtr Obrnené optický Patch Viesť nepremokavé LC-LC SC-SC, FC-FC 2 core Singlemode FTTA brnenie jumper Vonkajšie SM DX OD=3.0-3.3 mm

€17.17

€18.07

Dostupnosť :Skladom

Štítky

Štítky: optický kábel vonkajšie, ftth kábel, lc optické, lc upc, Vlákna, catnip, optický, sm hračka, vlákno patch, inno zobrazenia 7.

 
 

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Wechat/whatapp/tel:13065838003

Vonkajšie Obrnené optický Patch Viesť nepremokavé LC-LC SC-SC, FC-FC 2 core Singlemode FTTA brnenie jumper SM DX OD= 3.0-3.3 mm

Pic Zobraziť:


  • Dĺžka: 30mtr
  • Typ Konektora: Hybrid
  • Feature1: Nízka hmotnosť
  • RL: >55dB
  • IL: <Ako 0,3 dB
  • QTY: 1pc
  • Vonkajšie dia: 3.0-3.3 mm
  • Kábel: 3.0-3.3 mm obrnené kábel
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Číslo Modelu: LSZH-3.3 mm-30 m
  • Konektor: LC-LC, FC-FC SC-SC
  • Položka: Obrnené patchcords
  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Položka Dĺžka: 10m
  • Feature2: Napätie, odpor,Odolnosť proti Tlaku
  • Feature3: LSZH

Napíšte svoju recenziu!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena