Podpora 24/7

Služby každodenné .

Výpredaj
 • thumb 0
 • thumb 1
 • thumb 2
 • thumb 3
 • thumb 4
 • thumb 5

V6 Šírku 100 mm štvorcové Filtre držiteľ auta s Enhanced CPL+šošovky+filtračné vrecko+67 72 77 82 adaptér objektívu

€145.06

Dostupnosť :Skladom

Štítky

Štítky: canon dotykový displej, rozhodnutia, váš telefón režimu spánku nosenie, alkohol lampa knot, cpl námestie, 58mm filter, filter puzdro, 100 mm držiak filtra, fotoaparát filter puzdro, 150mm filter.

 
 

Package vrátane:

V6 Držiak Filtra x 1pc

86mm Krajiny CPL x 1pc

82mm Hlavné Adaptér x 1pc

77mm Adaptér Krúžok x 1pc

72 mm Adaptér Krúžok x 1pc

67mm Adaptér Krúžok x1pc

V6 Šošovky x 1pc

Odkladacie Puzdro x 1pc

(fotoaparát a ostatné nie je súčasťou balenia)

funkcie:

Umožňuje použitie 3 štvorcové filtre + 1 kruhové polarizátor

Obsahuje 4 adaptér krúžky, držiak filtra a CPL

Otáčanie v rozsahu 360 stupňov s zámok na upevnenie filtra pozícia

Nový klip dizajn umožňuje veľmi hladký vloženie a odstránenie filtrov

Nový moderný dizajn, takže je ľahšie vloženie a vybratie ND filtre

Č vignetting na ultra široký šošovky, ako sú Canon 16-35mm f/2.8

Zahŕňa mäkké puzdro a kryt Objektívu

Popis

Na neplatnosť manželstva V6 100 mm Držiak Filtra so zvýšenou Krajiny CPL & Šošovky je nový vývoj, ktorý pokračuje v úspechu nás veľmi populárne V5 Pro Držiteľa. Na neplatnosť manželstva V6 je najviac rozšírené 100 mm držiak filtra sme kedy vytvorili, rafinovaný dizajn na základe spätnej väzby od fotografov.

Je vyrobený z leteckej dopravy-stupeň hliníka s jedným prvkom spracovanie CNC stroj. Tento V6 kit je dodávaný s ultra-slim 86mm Enhanced Krajiny CPL a 4 adaptér krúžok pre najobľúbenejšie širokouhlé objektívy (67mm, 72 mm, 77mm a 82mm). V matnej čiernej farbe matný povrch na povrchu, aby sa minimalizovalo reflexie. S jedinečným otáčania kolesa dizajn, CPL filter možno otáčať nezávisle cez kolieskom na zadnej strane držiak filtra. Zahrnuté sú tiež Mäkké Puzdro a V6 Šošovky.

Ponúka vynikajúci postavený kvalitu, Hliníkový dizajn a podporuje 3 x 100 mm filtre s kruhový polarizačný filter v ľubovoľnej kombinácii. V V6 nemá vignetting na 16 mm na full frame a moderným dizajnom hmotnosti iba 120g.

V V6 ponúka tieto vylepšenia nad V5 Pro:

Nový moderný dizajn – čo je jednoduchšie vložiť a odstrániť ND filtre v každom priestore. Nový Klip Dizajn – Naše jedinečné clip systém, ktorý drží filter zlepšila ešte viac. Rovnako ako zľava doprava stlačené klipy, ktoré držia filter bezpečné, filtre, sú teraz ľahšie, vložte s sprievodcov po klipy. Optimalizovaný dizajn CPL – C-PL je ľahšie vloženie a vybratie s vznesené dizajn, výrazne vyššia ako V5 Pro. Držiteľ otáča o 360 stupňov, ako aj funkcie zámok na upevnenie filtrov v jednej polohe. Nové, Mäkké Puzdro – nové mäkké puzdro na podržte V6 môže byť upevnený na statív nohy pre ľahký prístup. Inovovaný Šošovky – šošovky spp je teraz ešte jednoduchšie nasadenie a odstránenie zároveň chráni CPL a Objektív.


 • Názov Značky: m1zeng
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Číslo Modelu: v6 Krajiny
 • Druh: Námestie
 • Package: Áno

Napíšte svoju recenziu!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena