Podpora 24/7

Služby každodenné .

Výpredaj
 • thumb 0
 • thumb 1

Stabilné Príruby Kapsule Sklzu Krúžok 18 Obvody Konektor S Presnosťou Guľkové Ložiská Nízky Krútiaci Moment Pre Rotačné Platforma

€37.30

Dostupnosť :Skladom

Štítky

Štítky: kapsule kompaktný malý sklzu krúžok, moterized sklzu krúžok, 3 vodiče kapsule sklzu krúžok, červená sklzu krúžok, vysoká frekvencia sklzu krúžok, vlákno sklzu krúžok, kapsule gumový krúžok, vysoká sklzu krúžok, nespresso kapsule krúžok, kapsule jazyka krúžok.

 
 

Stabilné Príruby Kapsule Sklzu Krúžok 18 Obvody Konektor S Presnosťou Guľkové Ložiská Nízky Krútiaci Moment Nízkym Trením Pre Rotačné Platforma

Rýchle detial

špecifikácie

Prevádzková Rýchlosť

0-200 ot. / min.

Počet Okruhov

18

Napätie

240 VAC/DC

Súčasné Hodnotenie

2 zosilňovačov na okruhu

Rozsah Teplôt

-20℃ až +60℃

Kontakt Materiál

Zlato Zlato

Viesť Veľkosť

28# strieborné pozlátené medi

Viesť Dĺžka

Štandard 250 mm (9.843 inch)

Dielektrická Pevnosť

≥200 VAC @50Hz, medzi každý okruh

Izolačný Odpor

50 MΩ @ 500VDC

Elektrické Hluku

30mΩ Min

Popis

Slip krúžok je elektromechanické zariadenie, ktoré umožňuje prenos energie a elektrické signály z stacionárne rotujúce štruktúry. Slip krúžok je možné použiť v akejkoľvek elektromechanický systém, ktorý vyžaduje rotácie pri vysielací výkon alebo signály. To môže zlepšiť mechanické vlastnosti, zjednodušiť fungovanie systému a eliminovať škody-náchylný drôty visiace z pohyblivé kĺby.

Zberacie krúžky sa bežne vyskytujú v sklze krúžok motory, elektrické generátory na striedavý prúd (AC), systémy a alternátory a v balení, strojov ect. Táto proklouznout krúžok, produkt je 18 obvody a prenos 240V napätie.

Na LPC-18A kapsule sklzu krúžok je štandard, off-the-shelf jednotky . na LPC-18A poskytuje hladší chod, nižšia krútiaci moment a nižšie elektrické hluku než konkurenčné zberacie krúžky. Je k dispozícii v 6, 12, 18 okruhu modesl

Funkcia Údržbu Dlhá životnosť a jednoduchá inštalácia Nízke trenie Môže prenášať analógový a digita dátové signály Izolované vedú drôty Kompatibilný s dátovú zbernicu protokoly 18 obvody modely 2 zosilňovačov na okruhu ,240VAC/DC Rýchlosť až 300 ot. / min kontinuálne Zlato-zlaté kontakty Kompatibilný s dátovú zbernicu protokoly Zapečatené jednotiek sú tiež k dispozícii Flexibilné, farebne odlíšené, postriebrený, izolované vedú drôty na Prenos analógových a digitálnych signálov Tiež k dispozícii s 5 a 10 zosilňovačov výkon krúžky v kombinácii s 2 zosilňovačov krúžky. Presné guľôčkové ložiská spĺňajú alebo prekračujú život požiadavky pre väčšinu komerčných aplikácií

Výhody Nízky krútiaci moment minimalizovať systém krútiaceho momentu rozpočtu Kompaktná konštrukcia pre nasadenie v najnáročnejších priestor. Hladký chod Nízka elektrickej hluku Rýchle zásielky na vaše naliehavé požiadavky 360 stupeň neustáleho otáčania Vysokú šírku pásma na prenos schopnosť

Produkt kreslenie

Použitie výrobku(rotačné dvere)

Predstavenie spoločnosti

JINPAT má 20 rokov skúseností v SKLZE KRÚŽOK výroby. Naše výrobné rozkladá na ploche 7000 štvorcových metrov s odbornou R&D tímu, pokročilé výrobné zariadenia a zručný 300 zamestnancov. JINPAT sklzu krúžok je jednou z najznámejších značiek v Európe a Severnej Amerike.

Je bohatý technologicky vyspelé zariadenia s vysokou presnosťou testovacích nástrojov. Naša pracovná sila je tak príslušný, že sme splnili požiadavky majú pestrý špecifikácie so zabezpečením odolná a spoľahlivá kvalita.

Často Kladené Otázky

1. Kto je Jinpat?

Sme popredný výrobca sa špecializuje na mnoho typov a appliaction z Sliprings.

2. Čo je naše schopnosti a výrobných kapacít?

Naše výrobné územia je viac ako 50 000 štvorcových stôp,ktoré obsahuje pokročilé výrobné linky,R&D center a skúšobné Laboratórium.

Ponúkame štandardný model a prispôsobené riešenia pre rôzne aplikácie . Továreň je vybavená vopred testovacích zariadení.

3. Čo je Jinpat výhody?

Ponúkame flexibilné riešenia pre rôznych zákazníkov; promt dodanie.

4. Prečo si vybrať Jinpat produkt?

Sme ISO9001 certifikované spoločnosti s stricgent systému kontroly kvality.

- Väčšina našich testovacích zariadení sú najlepšie rozšírené .

- Dlhá životnosť výrobku span .

- Ponúkame competive cena s spoľahlivosť.

5. Aké signály by sa mohlo preniesť? Je Multi-signál schopný?

To je veľmi široký, ako sú USB, RS232, RS485, termočlánok, Ethernet, Servo, H1M1, video atď.

Poznámky

1. Operačný života jednotky závisí od teploty, otáčok a životné prostredie.

Nemôžeme zobraziť viac informácií na webovej stránke pre záujme zachovania obchodného tajomstva. Prosím, pošlite vašu žiadosť o viac riešenia na nás prostredníctvom e-mailu.

2. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o JINPAT zberacie krúžky, prosím, kontaktujte nás s vami špeciálnymi potrebami!


 • Prevádzková Rýchlosť: 0-200rpm
 • Kapsule Dĺžka: 32.85 mm
 • Počet okruhov: 18
 • Kontakt Materiál: Zlato Zlato
 • Rozsahu: 1
 • Číslo Modelu: LPC-18A-01
 • Napätie: 240 VAC/DC
 • Gyro: 1
 • Ovládanie Kanálov: 12 Kanály & Up
 • Max Rýchlosť: 200RPM
 • Výhodou: Rýchle zásielky
 • Funkcie: Diaľkové Ovládanie
 • Názov Značky: NoEnName_Null
 • Štát Montáž: Nezmontované Auta

c

Wangna0106 (2020-12-10)

Napíšte svoju recenziu!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena