Podpora 24/7

Služby každodenné .

Výpredaj
 • thumb 0
 • thumb 1
 • thumb 2
 • thumb 3
 • thumb 4
 • thumb 5

Pqbd RGB Lightsaber Súboje Čepeľ Kov Rukoväť s 3 Sady Soundfonts Meč Hračka Cosplay Lightstick Vianoce, Narodeninové Darčeky

€58.62

€86.21

Dostupnosť :Skladom

Štítky

Štítky: batéria svetlo rgb, pixel meč, minecraft hračka, obi wan kenobi meč, vojny lightsaber, stick vojny legacy, minecraft zbraň, keychain samuraj, v lightstick, funda lightstick kpop.

 
 

Výrobné Informácie

Materiál: Kov rukoväť, PC Veľkosť kotúča: Handle29cm. čepeľ 100 cm Rukoväť, farba: Strieborná, Zbraň, Čierna Farba čepeľ: tisíce farby Nabíjanie: USB rýchle nabitie doba Nabíjania:4-8hours nabíjacie Napätie:5V(MAX) Batéria:18650 3,7 V Batéria 1200mah LED: 9Watts RGB LED Materiály:Rukoväť vyrobený Matné Hliníkové zliatiny. Čepeľ je vyrobená podľa rozptylu Svetla PC AKO HRAŤ 1. Stlačte tlačidlo pre 3second prebudiť lightsaber z hlbokého spánku režim. 2. Zapnúť: Stlačte tlačidlo pre 1second. VYPNUTIE: Stlačte tlačidlo pre 4second. Hlboký spánok režim: Stlačte tlačidlo pre 10second. Výber Farieb Metóda 1: Kliknite na tlačidlo Zmena Farby Stlačte tlačidlo pre 3second a uvoľnite prst, Kliknite na tlačidlo zmeniť farbu. Metóda 2: Nekonečné Zmeny Farby, Stlačte tlačidlo 2second a uvoľnite prst. Stlačte znovu tlačidlo pre zmenu farby. Uvoľnite prst na výber farieb, ktoré uprednostňujete. A stlačte tlačidlo znova na konci farby slučky. Ak stlačíte tlačidlo znovu, bude stále meniť farby. 3.Zvuk Písma Zmena: 6 nastaviť Soundfont Keď lightsaber je VYPNUTÝ, stlačte butt pre 2second ak chcete zmeniť zvuk písma. Opakovať cyklus prostredníctvom správneho písma. Každý zvuk písmo má iný potvrdenie zvuk. 4.Nastavenie hlasitosti: 3 režim, Keď lightsaber VYPNUTÝ, stlačte tlačidlo pre 1second na nastavenie hlasitosti. O Služby Pre-predaj, servis: 24-hodinové on-line služieb zákazníkom, prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky, budeme vás kontaktovať hneď, ako sme pozrite si informácie; Po-predajný servis: Ak je nejaký problém s výrobkom, napríklad nie je možné nabiť alebo lightsaber nefunguje, ihneď nás prosím kontaktujte a my vám riešiť vaše problémy. O Dodávky

1. Pri platbe, prosím uveďte vaše špeciálne požiadavky (farba, balenie, vyhlásená hodnota, atď.). Ak nie je žiadna novinka, pošleme ho podľa našich pokynov!

2. Vitajte na objednávku priamo! Stačí zadať správne, úplné meno, skutočné telefónne číslo, poštové smerovacie číslo a adresu!

3. Budeme starostlivo skontrolujte, či vaše informácií o objednávke a dodať tovar pre vás podľa poradia informácie;

4. Pred obalu výrobku, budeme starostlivo skontrolujte kvalitu výrobku a kontrola súčasti výrobku;

5. Colnej politiky v rôznych krajinách sú rôzne. Niektoré krajiny nie sú povolené vyhlásiť za nízke a je potrebné predložiť doklad o zaplatení. Budeme uchádzať o $20 colné vyhlásenie pre vás v iných krajinách. V prípade, že výrobok príde vo vašej krajine/regióne, dodatočné clá vzniknuté hradí zákazník, ak si to budete musieť zadať deklarované množstvo, prosím, kontaktujte nás.

6. Ak si objednáte viac ako jeden produkt, môžeme ju dodať v dávkach. Upozorníme vás skôr, než zásielky. Venujte prosím pozornosť, aby informácie; po tovar odoslaný, môžete sledovať logistické informácie, ak nie je sledovanie informácie, prosím, kontaktujte nás čo najskôr.

Výrobok sa zvyčajne dostaviť v určenom čase. V dôsledku osobitných okolností neprišiel včas, prosím, kontaktujte nás ešte čas na predĺženie lehoty na ochranu. Niektoré objednávky, ak nie je možné nájsť logistické informácie, prosím, nebojte sa, prosím, informujte nás včas.

Najlepšie Praje


 • Názov Značky: pqbd
 • Vekové Rozpätie: Grownups
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Funkcie: Blikajúce
 • Materiál: Kov
 • Veľkosť: Handle 26.5cm. blade 82cm total Length 108cm
 • Pohlavie: Unisex
 • Položka Druh: Lightsaber
 • Rukoväť Farba: Guncolor
 • Nabíjanie: USB rýchle nabíjanie
 • Upozornenie: Prosím, pod päť rokov, deti v sprievode dospelej osoby

really very pretty beautiful GUNCOLOR lightsaber in this RGB version COLOR CHANGE Lightsaber with lots of different functions, arrived very well without problem perfect condition, and the seller very good company is adorably kind, and very attentive to the customer and responds immediately to any need, I love this seller, buy eyes closed in this shop 100% the seller is very serious and professional and made are worked in velvet, everything is perfect thank you a thousand times.

Joshyy23 (2020-11-10)

Napíšte svoju recenziu!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena