Podpora 24/7

Služby každodenné .

Výpredaj
  • thumb 0
  • thumb 1
  • thumb 2
  • thumb 3
  • thumb 4
  • thumb 5

Koleso reťaz podložka nástrojov na čistenie nastaviť bicyklov, čistenie nástrojov nastaviť

€9.16

€14.09

Dostupnosť :Skladom

Štítky

Štítky: Koleso Reťaz Podložka, koleso reťaz mastnoty, požičovňa kábel fréza, cyklistické reťazca cleaner spray, koleso reťaz odstránenie, koliesko čistiaci sprej, sťahovák na bicykli, na bicykli čistiť, chain cleaner, Reťaz Chovateľ.

 
 

Názov: Bicyklov, čistenie, nastavenie

Materiál: Plast, nylon

Farba: Oranžová, Modrá

Veľkosť:34.5*25*10 cm

Hmotnosť:462g

Balenie Zoznam: 8* Čistenie nástrojov

1. 8 Kusov Presnosť Bicyklov, Čistenie Štetec , zahŕňajú Profesionálne Cyklistické Reťazca Práčky+ Reťaz Čistiaca Kefa+Pneumatiky Práčky+Tarpered Detail Kefa+Koliesko Kefa+Ozubeného Škrabka+Ozubeného Kefa+Bicykli čistiť mitt.

2.Sa vzťahujú na všetky bicykle, Pre koleso zadarmo prevedeniach, stačí pripojiť čistič na reťaz a použiť pedál zase reťazca.

3.Jednoduché ovládanie, účinné čistenie na mieste, takže je pre vás jednoduchšie jasné bicykli

4.Rôzne kefa sa hodí pre rôzne časti na bicykli,to môže efektívne a ľahko odstrániť nečistoty z ťažko prístupných oblastí.

5. Široký rozsah použitia, nie len môže byť použitý pre denné bicyklov, čistenie a údržbu, ale tiež môžu byť použité ako pre domácnosť na čistenie nástroj, pohodlné a rýchle, rozlúčiť na nečistoty.

1. Všetky obrázky boli profesionálne kalibrované. Avšak, vzhľadom na rôzne okolitého svetla a rôznych zobrazovacích zariadení, Nastavenia, obrázky a objekty, ktoré vidíte, môžu byť mierne skreslené.

2. Údaje sú merané manuálne, môžu byť niektoré odchýlky, ale to nebude mať vplyv na používanie.


  • Číslo Modelu: YL191156-01

Napíšte svoju recenziu!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena