Podpora 24/7

Služby každodenné .

Výpredaj
  • thumb 0
  • thumb 1
  • thumb 2
  • thumb 3
  • thumb 4
  • thumb 5

20PCS/VEĽA PC8-M10*1 3D tlačiarne diely 8mm Trubice rýchlo spoločných leteckých montáž pneumatických konektor medi konektor niť

€5.83

Dostupnosť :Skladom

Štítky

Štítky: ventilátor rx550, teflón trubice, chladič pre rx 470, vzduchu vyhodiť pištole, 3d v6, sadze, trubiek ptfe, zbraň pre prachu, pc4 01, 3d tlačiarne trubice.

 
 

Dodávky pneumatických komponentov, PC6 rýchly konektor, rýchle spoločné je druh nástroja nie je potrebné nástroj môže realizovať potrubia pripojenie alebo odpojenie spoločné, má tri druhy štrukturálna forma: otvoriť a zatvoriť, otvoriť na oboch koncoch, otvoriť zatvorené. 1, na oboch koncoch otvorené uzavreté: nepripájajte -- pri materskej krúžok na druhej strane, z nehrdzavejúcej ocele korálky automatické roll out, sub tele v dôsledku matiek a detí telo ventilu jar platnosti, účinnosti prevádzky a odpojiť, detí a matiek ventil ich uzavretí okamžite blokovanie prietoku kvapalín. Spojenie, keď telo je vložená do matiek, ferrule v rámci akcie jarné späť do pôvodnej polohy, oceľové loptu koľajových zámok tesný sub tela úzko spojené, a matiek a detí telo ventilu podporovať sa navzájom a otvorte a tekutín v obehu a O-krúžok môže úplne zablokovať úniku tekutiny. 2, dva konci otvorenie nie je pripojený -- pri materskej krúžok je tlačený na druhej strane, oceľová guľôčka, automatické dojazdu. Preto, sub tela je odstránená z; dcéra a matka, je žiadny ventily, tekutiny prúdi von. Pripojenie: keď telo je vložená do matiek, kruh je sila pružiny na predchádzajúcu pozíciu spôsobené ocele loptu zamykanie, prietoku kvapalín a O tvare kruhu, aby nedošlo k úniku. 3, jeden kanál otvorené uzavreté spojenie, keď rodič krúžok na druhej strane, z nehrdzavejúcej ocele korálky automatické roll out, potomstvo, boli otvorte ventil jar counterforce bomba, ventil sa automaticky vypne, aby sa zabránilo prietoku kvapalín. Pripojenie: keď telo je vložená s krúžkami z matkinej strany, ventil sa otvorí spôsobiť prietoku kvapalín, tesnenie je sile pružiny tlačiť späť do pôvodnej polohy, z nehrdzavejúcej ocele korálky budú zámok zabezpečí, že dieťa / rodič spojenie, vo vnútri umývačky môže úplne zablokovať úniku tekutiny.


  • Číslo Modelu: PC8 M10*1
  • Názov Značky: liyadu
  • Druh: Príslušenstvo

Napíšte svoju recenziu!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena