Podpora 24/7

Služby každodenné .

Výpredaj
 • thumb 0
 • thumb 1
 • thumb 2
 • thumb 3
 • thumb 4
 • thumb 5

Elektrický Skateboard Bluetooth Remote Skate Board Brzdový Longboard Skate Vodovzdorná Elektrické Skútre Skateboarding

€579.41

€891.39

Dostupnosť :Skladom

Štítky

Štítky: drevený bicykel, brzdy matica, beach cruiser, malá klapka, 48v 500w tuku bicykli, bicykel plastové, motor skate, tricycl, 11 skúter, bicykel stôl.

 
 

Špecifikácia

Paluba Materiál : 8 vrstiev Javorového Javor Veľkosť : 966*213mm veľkosť Kolies : 90*55mm Poznámka : 1 , Batéria rozsah : 25 , typ Batérie a materiál : LG 18650 buniek , Automobilový priemysel-stupeň napájanie lítiové batérie, 2, dual motorové verzie , Max Rýchlosť :42KM/H , Účinnosť : približne 86% Max4 Jeden motor verzia : Rozsah : 25-28KM Max Rýchlosť :35 KM/H Batéria : 4.4 AH , 36V , 158.2 WH Čistá hmotnosť : 6.2 KG Max4 Dual motory verzia : Rozsah : 25-28KM Max Rýchlosť :42KM/H Batéria : 4.4 AH , 36V , 158.2 WH Čistá hmotnosť : 6.8 KG Funkcia Diaľkového ovládača : 1, Smer prepínania 2, Konštantnú rýchlosť plavby režim 3, Štyri Rýchlosti, prepínanie režimov 4, Bezpečný Štart Funkcia 5, Míle / km prepínanie Zobrazenia informácie o OLED : 1, Aktuálna Rýchlosť 2, Aktuálna Rýchlosť Režime 3, Stav Pripojenia 4, Aktuálneho počtu najazdených kilometrov a celkovo najazdené 5, stav Batérie dosky a diaľkový ovládač

ÍSŤ KDEKOĽVEK S NEOBMEDZENOM ROZSAHU

Max 4 vás môže dostať kamkoľvek chcete ísť—so špičkovými TESLA BATÉRIE dizajn. Jednoducho otočte skrutku ak chcete otvoriť veko a kliknite na novú batériu v priebehu niekoľkých sekúnd. Dostanete neobmedzenom rozsahu.

ÍSŤ RÝCHLO

Je to najsilnejší a najrýchlejší skateboard? To je najsilnejší zo všetkých pravidelných skateboardoch. Budete mať od 0 do 24 mph (38kph) v 4 sekundy. Kvôli jeho dve-kolo-pohon. Pre väčšinu nadšencov hľadá silu a rýchlosť. Na Max4 je viac než dosť, Dokonca aj na kopcoch, táto doska je neúprosný! Ak žijete v oblasti s množstvom kopcov, FF, SUV by mohli byť lepšie, ale pre väčšinu korčuliari Max4 je najvhodnejšie a najlepšie elektrický skateboard všetkých okolo.

KARBÓNOVÁ KONŠTRUKCIA

Zlepšené manipuláciu a vyššiu stabilitu. Sústruženie je viac citlivá a ľahko ovládateľné. PODLAŽIE: Super Flex kompozitné palube s Uhlíkových Vlákien povlak

VYMENITEĽNÉ SADY BATÉRIÍ

Každý Tesla Lítium-Iónová batéria s vlastnou BMS 4.4 aH batéria je plne re-účtované do 2 hodín, poskytuje 20 km/12.5 km rozsahu, alebo o typickom dni mestskej dochádzanie a váži iba 1 kg(2,2 lb). Batérie rýchle uvoľnenie dizajn,ľahko nosiť novú batériu pre v-domova/kancelárie re-nabíjanie.

SILNÉ A ÚČINNÉ NOVÉ DUAL HUB MOTORY

Každý komponent powertrain je presne technicky poskytnúť 1500W výkon pre jednoduché stúpanie 30%, a Nie je potrebné sa obávať svahu, keď ste ulici.Na MAX4 bez námahy spiš okolo mestských uliciach, bulváre a uličiek na 40km/h. Nový motor rozhranie je pripojený k základnej doske kábel pre jednoduchú výmenu. Kábel riadenia bajonet sa nemusí starať o rozpaky počas jazdy.

NEPREMOKAVÉ DOSKA

Inovatívne lepidlo náplň technológia, super nepremokavé, bezpečný a stabilný, odolný proti otrasom, prachu, shockproof dizajn, jednoduché riešiť rôzne zložité prostredia. Nemusíte sa obávať, keď sa budete riadiť ho na daždivé ceste a schopnosť spustiť celý deň, jednoduché riešenie zložitých podmienok cestnej premávky.

NEPREMOKAVÉ DOSKA

Inovatívne lepidlo náplň technológia, super nepremokavé, bezpečný a stabilný, odolný proti otrasom, prachu, shockproof dizajn, jednoduché riešiť rôzne zložité prostredia. Nemusíte sa obávať, keď sa budete riadiť ho na daždivé ceste a schopnosť spustiť celý deň, jednoduché riešenie zložitých podmienok cestnej premávky.

ERGONOMICKÉ A BLUETOOTH OVLÁDANIE DIAĽKOVÉ

Ideálne pre všetkých úrovní, vzdialenej má tri jazda režimy. V Začiatočník Režim rada urýchľuje pomaly a plynule. Začať tam, kde sa cítite pohodlne a rastú tam. to tiež poskytuje okamžitý výkon a ultra hladký zrýchlenia a brzdenia výkon, uvádzanie maximálne intuitívne koni kontroly vo vašich rukách.

Popis

Max4 je s novým dizajnom jazyk , optimalizovaný pre batériu má super space potom tabule v rovnakej triede a môže obsahovať dvojité batérie buniek , čo je viac , môžeme poskytnúť Rýchly Rozoberať Riešenie na to , s krátky čas vymeniť batérie ľahko a udržať si jazdiť ďalej. Vrátane doby tvorby plánu napájania , Max 4 sa použije s viacerými pokročilé technológie , ktorý je vynikajúci na cestovanie . Keď zlepšiť rýchlosť a účinnosť , sme tiež zárukou bezpečnosti , tak, že si môžete vychutnať skutočne Starať-free cestu . Na zadnej palube Max 4 sa použije s Uhlíkových vlákien proces povliekania , rovnako ako náš najobľúbenejší model C Max . Dizajn vozidla , pridáme kábel modulu udržať bezpečnosť vonkajších úniku drôtu . Navrhujeme nový diaľkový ovládač pre našich Max4 , je 2-palcový OLED vysoký jas displeja , ktoré môže zobrazovať aktuálnu rýchlosť / batérie predstavenstva a vzdialenej / aktuálny počet / stav pripojenia ect , tak ste vedieť viac o vaše rady , čo je viac , Novo pridané "Bezpečný štart funkcia", aby sa zabránilo náhodnému narážajú na plyn a škody spôsobené na palube zrazu všetci hrnuli von . Na percepčné a čistý dizajn jazyk je jasné na prvý pohľad, a to je vynikajúce a oko-lov. Jasne rozlišovať s priemernosti a zobraziť všetky hrany.


 • Číslo Modelu: MAX 4
 • Veľkosť: 38(L) 10.6(W) 5(H) inch / 97cm 27cm 13cm
 • Platné Ľudí: MUŽI
 • Druh: Elektrický Skateboard
 • Materiál: 8 Vrstvou Javor s Uhlíkových vlákien tlač ect.
 • Rada Category: Jeden Rocker

Napíšte svoju recenziu!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena