International Business Consulting Program

V roku 2018 prináša Ekonomická univerzita v Bratislave pre svojich študentov v spolupráci s americkou University of Wisconsin – La Crosse 8. ročník medzinárodne etablovaného programu letnej školy International Business Consulting Program (IBCP) v čase od 24. mája 2018 (štvrtok) do 9. júna 2018 (sobota).

Projekt má za cieľ prispieť k rozvoju akademicko-podnikateľskej spolupráce s lokálnymi a medzinárodnými spoločnosťami pôsobiacimi na slovenskom trhu a poskytnúť študentom možnosť získať praktické skúsenosti s prácou v medzinárodných tímoch, ktoré pozitívne obohatia ich profesijný životopis.

Počas 2 a pol týždňa zmiešané slovensko-americké tímy študentov pracujú na skutočných konzultačných projektoch špecifikovaných úspešnými firmami a inštitúciami ako napríklad Dell, TPA Horwath, O2 Slovakia, Creatix či US Embassy. Jazykom letnej školy IBCP je angličtina. IBCP sa každoročne zúčastní cca. 25-30 študentov z USA a Slovenska.

Termín:  24.5.2018 (štvrtok) – 9.6.2018 (sobota)

Miesto:  EU v Bratislave
Prečo sa prihlásiť?

  • Skutočné projekty pre úspešné slovenské a medzinárodné firmy
  • Soft-skills a prezentačné tréningy + kultúrne activity ako súčasť programu
  • Víkendový teambuldingový zážitok
  • Priamy kontakt s ľudmi z biznisu
  • Získaš skúsenosti s interkulturálnou komunikáciou v medzinárodných tímoch
  • Zdokonalíš svoj písomný aj verbálny prejav v angličtine
  • Po úspešnom absolvovaní získaš certifikát a IBCP ti môže byť uznaný ako výberový predmet za 3 ECTS kredity

 

V prípade záujmu pošli do 6.4.2018 svoj životopis a motivačný list v anglickom jazyku (max 1 strana A4) koordinátorovi projektu na cnas@euba.sk.  V motivačnom liste nám napíš, čím si výnimočná(ý) a prečo si práve ty najlepším kandidátom na účasť v International Business Consulting Programe?!

Ak chceš vedieť, čo môžeš zažiť počas International Business Consultingu Programu, klikni na: https://www.youtube.com/watch?v=o5-VK417h9U